top of page

הריטריט של עירית

ב-2023 אני מוכרת עם בטחון ושיטה!
ביחד - בואו נהיה עסוקות ומוצלחות יותר בעולם

כולנו ביחד רוצות להיות עסוקות ומוצלחות יותר בעולם - ולהרוויח יותר כסף.  ביחד, בואו נמכור עם ביטחון והרבה! להפסיק להתלבט... מתי להעלות מחיר? איך קובעים מחיר? למה שישלמו לי? אני מפחדת להתחיל? אני מתביישת לבקש? מה אומרים? למה כשמגיעים למחיר אני מורידה את הקול שלי?

 

אז, אני מאמינה ויודעת בוודאות! שאנחנו יכולות! הייתי ממש שמחה שמישהו יגיד וילמד אותי לפני 20 שנה וחוסכת לי המון טעויות ובעיקר חרדות ופחדים לאורך המסע העיסקי שלי. ואז הבנתי שאנחנו צריכות שיטה ולהאמין במקצועיות שלנו - ומשם הגיע הריטריט של עירית - והפעם - מתחילות את 2023 ומוכרות עם בטחון - ביחד! בואו נהיה מוצלחות ועסוקות יותר בעולם

מה נעשה בריטריט? מה נלמד?

בקיצור, נלמד למכור יותר!!!

הריטריט של עירית.png
Palm Trees

למי הריטריט של עירית מתאים?

לכל מי שמוכרת, מתחילה למכור וחולמת למכור עם בטחון ויותר!

מאמנות, יועצות, נותני שירותים, אופות, מארגנת חתונות, מתווכות, שוזרות פרחים, סטוריטלר, מנהלות סושיאל, מנהלות אתרים, פרסונל שופר, מארגנות בתים, תזונאיות, סטייליסטיות, מאפרות, מנהלות צוותים, מנהלת צוות מכירות, מנהלת שיווק, HR  וכו - כל מי שמכירות הן חלק מהעסק שלה! 

מה תקבלי מהשתתפות בריטריט

6

3

תלמדי ליצור לך תסריט מכירה אידיאלי לעסק שלך

טיפול בהתנגדויות

5

2

כלים פרקטיים ומידיים לשימוש בכל שיחת מכירה

איך לדבר עם לקוחות על כסף

4

1

4 סודות לתהליך
מכירה עם בטחון

איך לתמחר
את עצמך

הריטריט של עירית.png

זאת המקצועיות שלך, זה העסק שלך, זה החלום העיסקי שלך, זה DAY JOB שלך - אז תגיעי מוכנה, להנות. ללמוד, להכיר ואפילו למכור יותר ועם בטחון. 90 דקות של ביז-ומינג בלי הפרעות - את, חברות מהעולם ואני - ביחד!

חוות דעת /ציטוט של לקוחות

"

Image by Jazmin Quaynor

מתי ואיפה

 16 לפברואר  2023 יום חמישי  בזום

שעה - 10:30 קליפורניה 20:30 ישראל 

 90- 120 דקות כולל כוס יין או קפה או תה לפי הטיימזון שלך :) 

מחיר למשתתפת: 99$

הריטריט של עירית.png

אז מי אני?

היי נעים מאוד! עירית,  45 , נשואה לצפרדע. ברוב שעות היום יועצת עסקית,מאמנת נשים,אנשים, חברות וצוותים להצלחות עסקיות ואישיות, מנחת סדנאות מכירה ומנטורינג ובעיקר - BUTLER לשתי ה״המפלצות שלי , אלכס ורני. גרה בקליפורניה וחולמת על חופי תל אביב. אני לא ממש אוהבת לדבר על עצמי, כי אני לא הסיפור העיקרי, אני רק הכלי, ה gps שלך להצלחה במסע העסקי, האישי שלך., אני לא הסיפור. אתם הסיפור! הגיבורים של הסיפור שלי הם הלקוחות והעסקים, הצוותים והחברות שאני עובדת איתם. אני קמה בבוקר כל יום (ת,אמת, לא כל יום…, מאושרת לראות את הגיבורים והעסקים שאני עובדת איתם מתקדמים, זזים, עובדים, מנהלים,מצליחים ומוכרים יותר עם שיטה, עם דרך, עם עבודה מסודרת.

אני רק ארגז הכלים, הביז  , הגו טו אקשן עכשיו שלך, שלכם! 

אני מגיעה עם תיק סטייל ווינטאג של 20 שנה ניסיון בעולם העסקי והמנטורינג - מתפעול, מכירות, שיווק וניהול כללי בחברות ענק. הקמתי צוותים, הדרכתי מכירות, עשיתי מכירות , שיווק, שיווק גרילה , ניהול, תפעול ומה לא, ? אני מאמינה במקצועיות ,ניסיון וים של מוטיבציה- זה המשולש להצלחה. רק אחרי שעשיתי הכל אני - בידיים שלי - ניסיתי, עשיתי, טעיתי והצלחתי הבנתי שאני מוכנה לעשות את הצעד הזה. לשתף ולגדול ביחד עם גיבורות, גיבורים, חברות ועסקים בעולם.

בשנתיים האחרונות הקמתי את הביזטוק שלי - עירית פלדמן מרדר - ייעוץ עסקי לנשים. אנשים, חברות ועסקים.ה, והסוד שלי הוא לקום כל בוקר להסתכל על הגיבורות, הגיבורים ועסקים שנתנו לי את הזכות להיות חלק קטן באתגר העסקי שלהם ואהההה ורגע זאת אני :) - תמונה וממש בא לי להיות ביז פרטנר שלך גם. 

בואי - מבטיחה לך יהיה כיף - שומעת? תנסי, מקסימום ביחד - נצליח!

bottom of page